Қостанай облысы әкімдігі білім басқармасының
«Рудный қаласы білім бөлімінің № 4 мектеп-лицейі» КММ

КГУ «Школа-лицей № 4 отдела образования города Рудного»

Управления образования акимата Костанайской области

МЕНЮ

Қатысушылар үшін би жаттығуларын өткізген Жастар ресурстық орталығының балалары оң көзқарас танытты.
Әлеуметтік сала қызметкерлері, қалалық мәслихат, әкімдік депутаттары, ардагерлер, жастар еңбек жасақтары, колледж студенттері, еріктілер мен үкіметтік емес ұйымдар қатарынан 250-ден астам адам Тобыл өзенінің жағалауын тазалауға шықты. Жұмысқа 4 бірлік техника жұмылдырылып, полигонға 20 тоннадан астам қоқыс шығарылды.
Мемлекет Басшысы Қасым-Жомарт Тоқаевтың бастамасымен "Таза Қазақстан" экологиялық бағдарламасы ағымдағы жылдың сәуір айынан басталды.
Акция басталғаннан бері аумақтарды абаттандыру ережелерін сақтау бойынша мониторингтік топ мүшелері белсенді жұмыс жүргізуде, барлығы ережені бұзушылықтарды жою бойынша 515 ұйғарым берілді, оның ішінде 415 ескерту жойылды.